Vyhledávač letenekLevné letenky do Thajska – Bangkok za 11 690,- Kč

Květen 28th, 2018 | Posted by lagrfeld in Thajsko letenky

Exotické destinace táhnout. Jak pro možnost užít si zajímavou dovolenou, tak i pro možnost užít si zajímavé poznání. A jedním z takových míst je i Thajsko, konkrétně hlavně a nejlidnatější město v zemi, kterým je Bangkok. Zaletět si sem za poznáním nikdy nebylo jednodušší. Hlavně proto, že levné letenky startují na ceně 11 690 Kč. Za tuto cenu můžete přistát v místě, které láká na chrámy, jako Wat Phra Kaeo, Wat Arun, Wat Pho, ale třeba i na Palác Ananta Samakhom, nebo bohaté možnosti nakupování v několika vyhlášených tržištích.

Návštěva Thajska, tedy Bangkoku může být levná díky nabídce letecké společnosti Qatar Airways. Ta přichází s přímým letem za zmíněnou cenu, a to z letiště v Mnichově. Termíny, pro které platí tato lákavá cena, jsou celkem rozmanité. Začínají 23.8.2018 a končí až v podstatě za rok, a to konkrétně 28.3.2019. Svou cestu nebo dovolenou lze naplánovat s dostatečným předstihem.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenkyzababku.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *