Vyhledávač letenekLevné letenky do Thajska ⇆ Bangkok z Istanbulu 6 790,- Kč

Březen 21st, 2018 | Posted by lagrfeld in Thajsko letenky

Symbolem exotiky je Thajsko. A pokud mluvíme o této zemi, je jejím symbolem hlavní město Bangkok. Sen mnohých cestovatelů, který se nyní může splnit. Stačí si pořídit levné letenky přímo do tohoto města. A to za cenu 6 790,- Kč. Tolik stojí nejenom přímá, ale také zpáteční letenka do této exotické destinace a celý den pulsujícího velkoměsta. A je na vás, zda dáte přednost chrámům Wat Phra Kaeo či Wat Arun, nebo paláci Ananta Samakhom, Památníku vítězství, nebo nákupům.

Termín, v rámci kterého lze takto levné letenky pořídit, trvá celé tři měsíce. A to od 1.5.2018 do 29.7.2018. V toto období nabídnou mimořádné ceny letenek aerolinky Royal Jordanian. A to na přímé lince z tureckého Istanbulu. I když se zdá jako nedostupný, opak je pravdou. Veřejnou dopravou či letadlem není cesta do této turecké metropole nijak komplikovaná, ani drahá. A zde už nasednete na letadlo do očekávaného cíle celé vaší cesty.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenkyzababku.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *