Vyhledávač letenekLevné letenky na Srí Lanku ⇆ Hambantota z Prahy (a zpět) 12 690,- Kč

Červenec 25th, 2016 | Posted by lagrfeld in Srí Lanka letenky

Čím je Srí Lanka tak výjimečná? Může to být její poloha v oblasti jihovýchodní Asie, může to být její příjemné podnebí svádící k exotické dovolené, stejně jako to může být i mnoho zajímavostí. Na celém ostrově dominuje nejenom příroda, ale i velké množství úchvatných chrámů. Mezi nejznámější patří třeba Satmahal Prasada. Když k tomu přidáte i úchvatné sochy Buddhy a místní náboženství spojené s životním stylem, je více než jasné, že tato oblast vás nezklame.

Navštívit tuto destinaci už není tak složité. Podívat se můžete do jednoho z nejznámějších měst a přístavů, kterým je Hambantota. Sem se lze dostat rychlým letem, který započnete v Praze a v Dubaji přesednete na letadlo přímo do vaší cílové destinace. Tuto kombinaci nabízejí aerolinky Flydubai. Výhodou není jenom jednoduchost letu, ale i jeho cena. Zpáteční letenka na popsané trase vás vyjde jenom na 12 690 Kč. Termínů, kdy vyrazit, je také dost. Vybírat lze let kdykoliv v rozmezí od 14.8.2016 do 21.3.2017.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenkyzababku.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *