Vyhledávač letenekLevné letenky do Číny ⇆ Peking z Prahy (a zpět) 10 690,- Kč

Červenec 26th, 2016 | Posted by lagrfeld in Čína letenky

Peking je velmi zajímavým městem, které je dlouhodobě považováno za centrum celé Číny, a to jak po správní, tak i kulturní stránce. I proto je dnes velmi častým cílem mnoha turistů. Peking nabídne návštěvníkům celou řadu památek, kam se řadí především známé náměstí Nebeského klidu, stejně jako neméně zajímavé Zakázané město. Jde o významný komplex mnoha chrámů a paláců, kde dříve sídlili významné čínští císařové.

Navštívit Čínu a samotný Peking můžete v současné době i vy sami. Je to celkem jednoduché i levné. Vše díky aerolinkám Finnair, které nabídnou let z Prahy do Helsinek, ve kterých následně přesednete již na přímou linku do samotného Pekingu. Zpět z Číny se dostanete do ČR stejnou trasou. Celý tento zpáteční let vyjde jenom na 10 690 Kč. Jediné, co je pro získání ceny třeba udělat, je podniknout váš výlet v termínu od 1.9.2016 do 31.5.2017. Neváhejte a zarezervujte si let za tuto bezkonkurenční cenu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenkyzababku.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *