Vyhledávač letenekLetenky do Švédska ⇆ Stockholm z Vídně (a zpět) 2 490,- Kč

Červenec 8th, 2016 | Posted by lagrfeld in Švédsko letenky

Proč navštívit Švédsko? Především proto, že se jedná o zemi s nádhernou přírodou, která uchvátí každého. Ta ale není jediným lákadlem. Hlavní město Stockholm zaujme také mnoha historickými památkami. Mezi nejvýznamnější patří Drottningholmský palác, lesní krematorium Skogskyrkogarden a Birka. Nechybí ale ani několik muzeí, galerií, divadel, nebo třeba Institut Karolinska, kde se každý rok předává prestižní Nobelova cena. Vidět však můžete i budovu Rosebad, která je oficiálním sídlem švédského monarchy.

Cesta do Švédska, konkrétně do Stockholmu může být rychlá a pohodlná. Zapomeňte na auto, vlak nebo autobus a využijte jedinečné nabídky letecké společnosti Air Berlin. Ta si pro zájemce připravila zpáteční letenky za cenu jenom 2 490 Kč. Letí se přímou linkou z Vídně do Stockholmu a ve vybraném termínu stejným způsobem zpět. A kdy jsou tyto bezkonkurenční ceny dostupné? Kdykoliv v termínu od 23.8.2016 do 31.3.2017.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenkyzababku.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *