Vyhledávač letenekLetenky do Izraele ⇆ Tel Aviv z Prahy (a zpět) 3 990,- Kč

Červen 9th, 2016 | Posted by lagrfeld in Izrael letenky

Izrael je pro mnoho vášnivých cestovatelů velmi lákavou destinací. A jaké jiné město navštívit, než právě Tel Aviv. Jedná se o druhé největší město v zemi, které dokáže nabídnout krásy a zajímavosti každému cestovateli. Milovníci odpočinku ocení pláže u Středozemního moře, milovníci památek zase Bílé Město, což je čtvrť zapsaná od roku 2003 na seznam UNESCO. Lákadlem však bývá i množství zeleně, kterou přímo v centru města reprezentují parky jako Gan Meir a Dubnow.

Důvodů, proč navštívit Izrael a právě Tel Aviv je tedy více než dost. K těm přidáme ještě jeden nejdůležitější. Je jím cena zpáteční letenky, která může být jenom 3 990 Kč. Přesně za tolik ji v termínu od 1.11.2016 do 14.12.2016 nabízí letecká společnost Ukraine International Airlines. Svůj let započnete v Praze, odkud směřujete do Kyjeva, kde vás čeká přestup už na přímou linku do samotného Tel Avivu. Zpáteční cesta proběhne v rámci stejné trasy.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenkyzababku.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *