Vyhledávač letenekLetenky do Chorvatska ⇆ Split z Vídně (a zpět) 2 790,- Kč

Červen 3rd, 2016 | Posted by lagrfeld in Chorvatsko letenky

Milujete Chorvatsko? Zapomeňte na dlouhou, nepohodlnou a drahou cestu autem. Letošní dovolenou si můžete užít o něco více hlavně díky extrémně levných letenkám. Díky nim se podíváte přímo do Splitu. Oblíbené přímořské destinace Chorvatska, která láká nejenom na vyhlášené pláže oblasti střední Dalmácie, ale i na zajímavé památky. Tou nejvýznamnější jsou zbytky Diokleciánova paláce, zapsané na seznam UNESCO. Zaujme však i dokonalá architektura místních domků, krásný přístav a úchvatné pobřeží.

O tom, že svůj automobil můžete nechat zaparkovaný doma, vás přesvědčí letecká společnost Niki Luftfahrt. Ta si v termínu od 26.6.2016 do 9.10.2016, tedy v termínu letních dovolených, připravila pro všechny zájemce zpáteční letenky za cenu 2 790 Kč. Jedná se samozřejmě o přímý let na trase Vídeň – Split. Stejnou trasou se následně vracíte i zpět. Neváhejte a zarezervujte si svou cestu i vy a uvidíte, že cestovat do Chorvatska jde skutečně snadno.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 You can leave a response, or trackback.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/115463/virtual/www/domains/letenkyzababku.eu/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 399

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *